Archyvas 2015 m. - Likimo draugai

KAUNO KLUBUI "LIKIMO DRAUGAI" - 20 METŲ, BET TAI TIK PRADŽIA
Mūsų projektinę veiklą finansuoja Lietuvos Respublikos Neįgaliųjų reikalų departamentas ir Kauno miesto savivaldybė
Kaunas
NRD
cosmoway
Esfa
Likimo draugai
ES
Go to content
2015-12-31
Gruodžio 29 dieną, Lietuvos švietimo istorijos muziejuje Kaune, mūsų klubo nariai smagiai palydėjo praeitin 2015 metus. Kartu pagerbėme ir gruodžio mėnesį gimusiuosius narius. Jų garbei piešėme sukaktuvininkų "portretus", taip pat kovojome balionų "mūšyje", dainavome karaoke, "rovėme ropę", vaidinome improvizuodami įvairias situacijas, na ir be abejo vaišinomės tortu.
Rope
Portretas
Sokam
DJ
2015-12-26
Šiandien, antrąją Šventų Kalėdų dieną, klubo nariai susirinko į, jau tapusią tradicine, Kalėdinę popietę. Žmonės rinkosi sklidini gerosios Kalėdinės naujienos ir pilnais krepšiais vaišių sau ir savo draugui. Buvo suorganizuota "Kalėdinė Teleloto loterija". Kiekvienas ateinantis buvo pasitiktas ant laiptų ir traukė "loterijos bilietą", pagal kurį vėliau gavo laimėjimus. Sulaukėme ir elfo dėl meteorologinių sąlygų supainiojusio Kalėdas su Velykomis, bet galiausiai pranešusio, jog netruks pasirodyti ir Kalėdų Senelis. O Senelis pasirodė ne vienas - jį lydėjo Kalėdų Senelis Anūkas, atliekantis gamybinę praktiką. Dovanos teko geriausiems, blogiausiems, skaitantiems eiles, o galiausiai ir visiems likusiems. Namo išsiskirstėme pakylėti ir džiaugsmingi.
graži mūsų šeimynėlė
Skaitovas
Elfas
Kalėdų seneliai
2015-12-12
Artėjant Kalėdoms dažnai susimąstome apie prasmingus dalykus, apie tai, kas svarbiausia, kas išlieka ilgam. Norisi pasveikinti savo artimuosius su Kalėdomis gražiais, prasmingais, gilias žodžiais, kurie priverstų akimirkai sustoti, susimąstyti, palinkėti dalykų, kurie sušildo širdį, apkabina ir priglaudžia... Nepagailėkime jų...
kaledos
2015-12-11
Šiandien į mūsų klubą atkeliavo naujas stalo teniso stalas. Ilgai lauktas ir įsigytas už paramos lėšas, gautas, paskiriant 2% nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, jis pakeis mūsų senajį, ilgai ir garbingai tarnavusį stalą, kuris deja yra pažeistas drėgmės. Dar kartą dėkojame visiems, geranoriškai paskyrusiems 2% nuo savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tai nieko nekainavo, o mums toks džiaugsmas. Ačiū.
DPD
Nesam
Pagaliau
2015-12-11
2015-12-09, Kauno klube "Likimo draugai", vyko sporto varžytuvės tarp mūsų narių ir policijos pareigūnų. Atvyko 5 svečiai patikrinti savo jėgų stalo teniso, šaškių ir smiginio rungtyse. Mes labai laukėme ir varžovų prie šachmatų lentos, tačiau pareigūnai, galintys varžytis šioje rungtyje, negalėjo palikti savo darbo vietos, todėl neatvyko. Mes esame dėkingi policijos pareigūnams už jų sunkų darbą, bei už šią dieną suteiktas mums malonias akimirkas. Po varžytuvių, susėdę prie simbolinio vaišių stalo, pasižadėjome vieni kitiems ir toliau palaikyti ryšius.
sporto_svente
2015-12-04
2015-12-02 Kauno sporto halėje vyko tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimas. Renginio metu vyko neįgaliųjų darbų mugė, bei neįgaliųjų koncertas. Mugės metu, savo rankdarbiais prekiavo mūsų auksarankės, o koncerte mūsų lakštingalos džiugino susirinkusią auditoriją. Renginys buvo šaunus, bet kaip ir kasmet jis organizuojamas eilinę darbo dieną, darbo valandomis, todėl tampa beveik uždaru renginiu. Nepaisant to, geros nuotaikos ir geranoriškumo tikrai nestigo.
Muge
dainoreliai
2015-11-27
2015-12-02 Kauno sporto halėje vyks tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtas renginys. Jo metu vyksiančioje neįgaliųjų darbų mugėje dalyvauti intensyviai ruošiasi mūsų rankdarbininkės, o neįgaliųjų koncertui ruošiasi ir mūsų dainorėliai. Nuo 18 val. vyks profesionalių atlikėjų koncertas. Renginys nemokamas.
Rankdarbininkės
2015-11-27
2015-12-09 numatytas sporto turnyras su policijos pareigūnais. Mūsų stalo tenisininkai ir šachmatininkai intensyviai ruošiasi šiam įvykiui ir treniruojasi.
Treniruotė
2015-11-20
Lapkričio 13 ir 20 d. klube buvo ypatingos dienos. Klubo vadovė Jolanta padarė Tiramisu pyragą, kurį savipagalbos grupės metu skanavo visi dalyviai. Pyragas buvo įvertintas puikiai.  Jolanta sutiko pamokyti visus norinčius išmokti pasigaminti šį gardėsį. Du penktadienius iš eilės Tiramisu pyragas puošė mūsų stalą ir džiugino mūsų lankytojus.
1-as pyragas
Skanaus
2-as pyragas
2015-11-06
Klube lankėsi Šilainių policijos nuovados pareigūnės. Susitikimo metu pasakojo, kaip saugoti save ir savo turtą nuo apgavysčių, vagysčių. Po diskusijos klubo lankytojai pasižymėjo vertingus asmeninius daiktus. Planuojame ir toliau tęsti bendradarbiavimą ir artimiausiu metu parungtyniauti su pareigūnais sportinėse rungtyse: stalo teniso, smiginio, šachmatų.
2015-10-17
Klubo nariai turėjo neeilinę progą sudalyvauti Džordanos Butkutės koncerte „Aš – Karalienė“. Koncerte dalyvavo 15 klubo narių neįgaliųjų. Esame be galo dėkingi koncerto organizatoriams, už galimybę pamatyti įspūdingą koncertą, kurį atsiminsime dar ilgai.
2015-09-31
Mūsų klubo lankytojai buvo išvykę į Panemunės šilą (Vičiūnus). Čia kepėme šašlykus, žaidėme įvairius žaidimus, bendravome gamtos apsuptyje. Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis.
Štai kiek mūsų
2015-09-06
Mūsų nariai dalyvavo Respublikinėje neįgaliųjų šventėje "Tau Vilniau". Čia vykusioje mugėje pristatėme savo dirbinius, o mūsų ansamblis linksmino šventės dalyvius savo dainomis.
Mugės akimirka
Koncertas Rotušės aikštėje
2015-07-05
2015-06-30 - 2015-07-04 dienomis mūsų klubo lankytojai dalyvavo savarankiškumo stovykloje Palangoje. Štai kelios akimirkos iš tų dienų.
Bendras susirinkimas
Gera drauge
Tiltas į ateitį
2015-06-03
Rokiškio kultūros rūmuose vyko respublikinė dainų šventė - varžytuvės "Uždainuokime kartu". Mūsų kolektyvas garbingai pasirodė šioje šventėje.
Prizas
2015-03-23
Darbo grafikas
2015-03-06
2015-03-06 Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje įvyko Visuotonis narių susirinkimas. Jo metu buvo išklausytos ir patvirtintos valdybos ir revizijos komisijos ataskaitos, išrinktas valdybos pirmininkas, valdyba ir revizijos komisija, nustatytas nario mokestis.
2015-02-05
2015-03-06 14 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos konferencijų kambaryje (Radastų g.2, 322 kab., Kaunas) kviečiamas visuotinis Kauno klubo "Likimo draugai" narių susirinkimas.

Susirinkimo darbotvarkė:
1. Valdybos ataskaitos tvirtinimas
2. Revizijos komisijos ataskaitos tvirtinimas
3. Pirmininko rinkimai
4. Valdybos rinkimai
5. Revizijos komisijos rinkimai
6. Nario mokesčio dydžio nustatymas
7. Kiti su klubo veikla susiję klausimai
Copyright (c) 2005-2024 Kauno klubas "Likimo draugai"    designed by Rita N
Back to content