Archyvas 2019 m. - Likimo draugai

Go to content

Main menu:

Naujienų archyvas
 
 
 
2019-04-15
Balandžio 6-7 dienomis 14 klubo narių buvo išvykoje gamtoje. Mūsų žmonėms ir oro sąlygos buvo palankios, todėl visas savaitgalis, praleistas gamtos apsuptyje, teikė tiek kūno tiek ir sielos atgaivą. Visi vieningai pripažino, kad tokios išvykos stiprina ne tik mūsų sveikatą, bet ir organizacijos narių bendrystę.
 
 
Yurtos1
Yurtos4
Yurtos3
 
Yurtos1
 
 
 
 
2019-03-22
2019-04-24 14 val. Kviečiamas visuotinis Kauno klubo "Likimo draugai" narių susirinkimas S.Daukanto 21, Kaunas.

Susirinkimo darbotvarkė:
1. Valdybos ataskaitos tvirtinimas
2. Revizijos komisijos ataskaitos tvirtinimas
3. Pirmininko rinkimai
4. Valdybos rinkimai
5. Revizijos komisijos rinkimai
6. Kiti su klubo veikla susiję klausimai
 
 
 
2019-02-07
Nors mūsų klubas dirba jau nuo sausio 8 dienos, tačiau dėl "masinio" darbuotojų sergamumo, veiklose buvo šiokio tokio neapibrėžtumo. Bet pagaliau visiems "ligoniams" sugrįžus į savo darbo vietas, organizacijos vadovė patvirtino Kauno klubo "Likimo draugai" veiklų grafiką, aptartą dar sausio 5-6 dienomis, darbuotojų išvažiuojamajame posėdyje Kelmės rajone.
 
 
 
Darbo grafikas
 
 
 
2019-01-08
Šių metų sausio 5-6 dienomis, Kauno klubo "Likimo draugai" darbuotojai ir savanoris buvo išvykę į išvažiuojamąjį posėdį Kelmės rajone, prie ežero įsikūrusiose jurtose. Čia buvo svarstomas 2019 metų socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektas, aptariami mūsų organizacijos vizija, tikslai ir uždaviniai. Be darbinių reikalų dar ir maloniai praleidome laiką gamtos apsuptyje. Toks bendradarbių bendravimas neoficialioje aplinkoje padeda geriau pažinti vienas kitą, lengviau suprasti ir spręsti iškylančius sunkumus tiek tarpusavyje, tiek ir dirbant su lankytojais.
 
 
Jurta
Kompanija
 
Pirtis
 
 
 
Back to content | Back to main menu