Kas mes esame - Likimo draugai

Go to content

Main menu:

Apie mus
 
 
 
Kas mes esame

Kauno klubas „Likimo draugai” - tai tokia vieta, kur vieniši ar nesuprasti neįgalieji gali gauti jiems reikalingas bendrąsiais ir specialiąsias paslaugas arba pasidalinti savo patirtimi. Klubas kviečia įsijungti į veiklą Kauno miesto gyventojus, turinčius psichikos sutrikimą ar sergančius psichikos liga.

„Likimo draugai" formavosi nuo 1994 metų, o juridinį statusą įgijo 2001-01-30, todėl šią datą laikome klubo gimimo diena. Čia sergantieji psichikos ligomis sprendžia savo problemas, susijusias su ligos stigmatizacija, užimtumo trūkumu, savipagalbos poreikiu ir daugeliu kitų. Klubas vienija 80 narių, iš kurių 76 - neįgalieji, 1 - turi psichikos sutrikimą, 1 - specialistas ir 3 - šeimų nariai. Be to 20 klubo narių turi įgiję aukštąjį išsilavinimą, 8 - aukštesnįjį, 6 - spec.vidurinį, 27 - vidurinį 4 - pagrindinį ir 11 - profesinį išsilavinimą.

Klubas yra ideali vieta ugdyti savarankiškumo įgūdžius, nes čia klubo nariai nėra pacientai ar globotiniai, jie yra lygiateisiai organizacijos nariai. Jie turi rūpintis paslaugų kūrimu ir vystymu, organizacijos finansais, administravimu, tvarka. Kad galėtų dalyvauti veikloje jie turi ugdyti savarankiškumo įgūdžius, laikytis nustatytų taisyklių, drausmės, atlikti įvairius pavedimus, bendrauti su kitais ir panašiai.

 
 
 
Back to content | Back to main menu